PO zavřeno
ÚT 8:00 - 17:00
ST 8:00 - 18:30
ČT 8:00 - 18:30
PÁ 8:00 - 17:00
SO dle dohody
NE zavřeno

tel.: 602 737 922
studio-mc@seznam.cz

Kontaktujte nás

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI

Trápí Vás vrásky, akné, suchá nebo mastná pleť, zarostlé beztvaré obočí, nežádoucí chloupky nebo jste jen vyčerpaní a unavení? Chcete se cítit lépe? Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá k vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě.

Svěřte péči o svou pleť do rukou profesionálů. Během hodiny si příjemně odpočinete a odejdete s pocitem, že jste své pleti dopřála dokonalou péči. Kosmetické ošetření je vždy přizpůsobeno na míru vašim potřebám.

V salonu pracuji s kosmetikou ALCINA, která nabízí kompletní systém péče, který naplní individuální potřeby každé ženy.                                              

Průběh ošetření

·         odlíčení, peeling

·         úprava obočí nebo barvení řas či obočí

·         depilace chloupků v obličeji (dle potřeby)

·         povrchové nebo hloubkové čištění pleti (dle potřeby)

·         sérum dle typu pleti

·         masáž obličeje, krku či dekoltu

·         pleťová maska

·         závěrečná péče a aplikace krému

 

DEPILACE

Jistě každý z Vás slyšel o depilaci voskem. Jedná se o nejrozšířenější metodu odstranění chloupků. Místo se potře zahřátým voskem a na něj se položí depilační pásky, na které se chloupky přichytí a strhnou se. Partie se po ošetření ošetří podepilačním přípravkem.

TRVALÁ NA ŘASY

 Také jste si vždy přála mít krásné, výrazné řasy a mnohdy jste doslova trpěla, že tomu tak není? Vaše přání bude splněno. Trvalá na řasy Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené natočené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Efekt, kterého docílíme, potěší i ty ženy, které mají krátké řasy. Řasy se natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a natočení řas.

Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené nebo pokud máte alergii na řasenku, či nosíte-li brýle a nebo jen tak pro své potěšení a zvýraznění Vašich očí.